قوانین پذیرش مسافرین پرواز دبی

شرایط پذیرش مسافران ورودی و خروجی در پروازهای مسیر "دبی"  

1- مسافرینی که با ویزای توریستی عازم امارات متحده عربی می باشند می بایست بلیت رفت و برگشت تهیه نمایند. بدیهیست در صورت نداشتن بلیت برگشت از پذیرش در فرودگاه مبدا ممانعت گردیده و هزینه های نوشو بلیت بر عهده مسافر خواهد بود. این دستور العمل برای مسافرین ملیت اماراتی و اشخاصی که دارای اقامت می باشند مستثنی می باشد.

2- کلیه مسافرین عازم امارات متحده عربی می بایست جواب تست PCR منفی با اعتبار حداکثر 72 ساعت قبل از پرواز تهیه و به صورت پرینت کاغذی با مهر و امضا به همراه داشته باشند. (جواب تست می بایست به زبان انگلیسی بوده و هرگونه ارائه جواب تست به صورت پیامک، تصویر در گوشی و ... قابل قبول نمی باشد). مسافرین زیر 12 سال جهت ورود به کشور امارات ملزم به ارائه تست PCR نیستند.

3- گواهی عدم ابتلا به بیماری کرونا صرفاً بصورت آزمایش PCR (دارای QR code) مورد قبول می‌باشد و ارائه تست های خانگی، Rapid Test و آنتی- بادی مورد قبول نیست.

4- مسافرین با اهلیت امارات متحده عربی هنگام خروج از ایران، ملزم به ارائه تست کرونا نبوده و صرفا در فرودگاه های امارات تست PCR انجام خواهد شد.

5- از کلیه مسافرین بعد از ورود به فرودگاه های امارات تست مجدد PCR گرفته خواهد شد و مسافرین ملزم به رعایت قرنطینه تا اخذ جواب تست می‌باشند، که در صورت مثبت بودن نتیجه تست طبق مقررات بهداشت امارات متحده عربی قرنطینه خواهند شد و کلیه هزینه ها بر عهده مسافر خواهد بود.

6- مسافرینی که حتی قصد اقامت در امارات متحده عربی را نداشته و از فرودگاههای امارات به سایر کشورها ترانزیت خواهند شد نیز ملزم به ارایه تست PCR  با اعتبار حداکثر 72 ساعت قبل از پرواز می باشند.

7- مسافرانی که طی 14 روز قبل از سفر به امارات به کشورهای هند، نیجریه و آفریقای جنوبی سفر کرده اند اجازه استفاده از پرواز به مقصد امارات را نخواهند داشت، برای اشخاص با اهلیت امارات و یا دارندگان گلدن ویزا این امر مستثنی می باشد.

8- پر کردن فرم خوداظهاری مسافر قبل از ورود به امارات اجباری می باشد. (لینک دانلود)

9- کلیه مسافرین که متقاضی ورود به ایران هستند، ارائه گواهی عدم ابتلاء به کووید-19 (PCR) با اعتبار حداکثر 96 ساعت قبل از پرواز به زبان انگلیسی و در صورت ارائه به زبان غیر از انگلیسی، ممهور به مهر وضعیت سلامت توسط بخش کنسولی نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در کشور مبداء الزامی است .

10- مسافرینی که بیش از 96 ساعت از آخرین تست PCR در خارج از ایران اقامت داشته باشند می بایست جهت ورود به کشور ایران تست مجدد PCR تهیه نمایند. مسافرین زیر 8 سال در جهت ورود به کشور ایران ملزم به ارائه تست PCR نیستند.

11- برای کلیه مسافرین ورودی به کشور ایران تکمیل فرم های خوداظهاری و تعهد نامه مسافر الزامی می باشد (لینک دانلود).

12- ارائه تست PCR  از کلیه آزمایشگاه ها و مراکز مورد تایید وزارت بهداشت ایران مورد قبول می باشد.

برای خرید بلیط دبی کلیک کنید 

ویزا 14 روزه دبی فقط 290 درهم


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.