بلیط لحظه آخری هواپیما

بلیط لحظه آخری هواپیما

اولین سوالی که ممکن به ذهن افراد بیاد اینه که بلیط لحظه آخری چه نوع بلیطی است؟ در جواب این پرسش باید بگوییم که بلیط لحظه آخری هواپیما نوعی بلیط چارتر محسوب می‌شود که قیمت آن به طور قابل توجهی پایین‌تر است. فرض کنید در یک شرکت یا آژانس هواپیمایی چارتر کننده تمامی بلیط‌های یک پرواز هواپیمایی را میخرد. اگر چارتر کننده نتواند تا زمان پرواز بلیط‌های خود را بفروشد طبیعتا دچار ضرر مالی قابل توجهی خواهد شد. به همین دلیل هر چه به زمان پرواز نزدیکتر شود برای اینکه بتواند بلیط خود را بفروشد قیمت آن را پایین‌تر می‌آورد. در این زمان است که به این نوع بلیط اصطلاحا بلیط هواپیما لحظه آخری می‌گویند.

بلیط هواپیما لحظه آخری

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری

کسانی که به مسافرت علاقه دارند و از طریق پروازهای هواپیمایی اینکار را انجام می‌دهند دائما به دنبال بلیط ارزان هواپیما هستند. بلیط هواپیما لحظه آخری نوعی بلیط ارزان است که با خرید آن می‌توانید سفری اقتصادی برای خود به رقم بزنید. اما مسئله که میتواند شما را به چالش بکشد و در پیدا کردن بلیط لحظه آخری مشکل ساز شود سایتی مناسب و معتبر برای خرید این نوع بلیط است. شما به راحتی می‌توانید از طریق سایت چارتر 118 که سایتی تخصصی در زمینه فروش انواع بلیط هواپیما از جمله چارتری و سیستمی می‌باشد نسبت به خرید بلیط لحظه آخری هواپیما اقدام کنید. شما می‌توانید هم اکنون با مراجعه به ابتدا همین صفحه و انتخاب مبدا و مقصد مورد نظر خود لیستی از انواع بلیط‌های لحظه آخری را مشاهده کنید و به راحتی با چند کلیک ساده نسبت به رزرو آن اقدام کنید.

دلیل ارزانی بلیط لحظه آخری

افراد زیادی هستند که همیشه برایشان ارزانی قابل توجه بلیط لحظه آخری سوالی مبهم بوده است و همچنین دسته دیگر از افراد اقبالی نسبت به خرید بلیط لحظه آخری ندارند زیرا فکر می‌کنند که امکانات آن نسبت به بلیط‌های دیگر کمتر است. در جواب سوال اول  باید گفت دلیل ارزانی تنها بخاطر این است که چارتر کننده تعدادی از بلیط‌های پرواز را نفروخته و نزدیک به زمان پرواز است به همین دلیل تا جایی که برایش مقدور است قیمت را پایین می‌آورد تا بتواند تمامی بلیط‌های خود را به فروش برساند. اما در مورد سوال دوم باید گفت که از لحاظ امکانات و کیفیت هیچ تفاوتی بین بلیط معمولی و بلیط هواپیما لحظه آخری نیست و تنها در مورد قیمت، بلیط لحظه آخری به صرفه‌تر است.

بلیط لحظه آخری هواپیما

بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری هواپیما

برای خرید بلیط لحظه آخری هواپیما اصلا نیازی به عجله کردن نیست. بهترین زمان خرید این نوع بلیط در صورت چارتری بودن کمتر از دو هفته تا پرواز است زیرا تا قبل از آن سایت صادر کننده بلیط نیازی به پایین آوردن قیمت خود نمی‌بیند اما با نزدیکتر شدن به زمان پرواز قیمت نزولی خواهد شد و شما می‌توانید با پایین‌ترین قیمت اقدام به خرید بلیط خود کنید.

کنسلی بلیط هواپیما لحظه آخری

یکی از موارد مهمی که در مورد بلیط هواپیما لحظه آخری مسافران اطلاعی راجع به آن ندارند امکان کنسلی و استرداد وجه بلیط است. در مورد این موضوع باید گفت با توجه به اینکه رزرو بلیط لحظه آخری نزدیک به تایم پرواز است به همین دلیل زمانی برای استرداد وجه باقی نمی‌ماند و در اکثر مواقع در صورت کنسلی وجه پرداختی به حساب شما برنخواهد گشت. اما مواقعی به وجود می‌آید که شما می‌توانید با توجه به قوانین کنسلی وجه خود را دریافت کنید که این امر مستلزم اطلاع از قوانین کنسلی است. همچنین برای گرفتن مشاوره بیشتر در مورد این موضوع می‌توانید با پشتیبانان ما تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت پاسخگو شما باشند.

بلیط لحظه آخری خارجی

در مورد بلیط لحظه آخری خارجی باید گفت سعی کنید در فصل‌هایی که سفرهای کمتری در جریان است اقدام به خرید این نوع بلیط کنید چرا که در این زمان‌ها معمولا می‌توانید با قیمت کمتری اقدام به خرید بلیط خود کنید. اما در زمان‌هایی که سفرهای زیادی در جریان است معمولا صندلی خالی برای فروش کمتر پیدا می‌شود و بلیط‌ها به سرعت به فروش می‌رسد به همین دلیل چارتر کننده با قیمت مد نظر خود آن را به فروش میرساند.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری از چارتر 118

به دلیل ارزانی بلیط لحظه آخری هواپیما اکثر سایت‌ها تمایلی به فروش این گونه بلیط‌ها ندارند. اما ما در سایت چارتر 118 همیشه به دنبال کسب رضایت مشتریان خود هستیم و خواهیم بود به همین دلیل انواع مختلف بلیط لحظه آخری را در سایت ما می‌توانید مشاهده و رزرو کنید. برای خرید بلیط لحظه آخری مهمترین نکته که باید به آن توجه داشت این موضوع است که سعی کنید در کمتر از هفت روز به پرواز اقدام به خرید آن کنید. چون هر چقدر به زمان پرواز نزدیکتر باشید قیمت بلیط پایین‌تر خواهد بود. شما می‌توانید هم اکنون با مراجعه به ابتدا صفحه نسبت به خرید بلیط خود اقدام کنید.

سوالات متداول درباره بلیط لحظه آخری هواپیما

  • چگونه بلیط لحظه آخری را تهیه کنیم؟

شما می‌توانید با مراجعه به ابتدا همین صفحه نسبت به خرید بلیط لحظه آخری مورد نظر خود اقدام کنید.

  • بهترین زمان خرید بلیط لحظه آخری هواپیما چه وقتی است؟

برای این مورد باید گفت بهترین زمان 2 روز قبل از پرواز است.

  • چگونه از اعتبار بلیط خود مطمئن باشیم؟

با خرید بلیط خود از سایت چارتر 118 می‌توانید کاملا خریدی امن و اقتصادی داشته باشید. همچنین در صورت هر گونه مشکل می‌توانید به صورت 24 ساعته با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.

  • آیا بلیط هواپیما لحظه آخری را می‌توان کنسل کرد؟

با توجه به اینکه رزرو این گونه بلیط در لحظات آخر منتهی به پرواز انجام میگیرد امکان کنسل کردن آن فراهم نیست ولی در بعضی از شرایط امکان‌پذیر می‌باشد که برای اطلاعات بیشتر بهتر است به قوانین استرداد وجه مراجعه کنید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.