بهترین مقاصد گردشگری برای سفر در سال نو میلادی

بهترین مقاصد گردشگری برای سفر در سال نو میلادی کجاست؟ چیزی به سال نو میلادی یا همان جشن کریسمس نمانده است. سفر رفتن از بهترین راه‌های آشنایی با آداب و رسوم و جاذبه‌های کشورها و شهرهای توریستی دنیاست. اگر سفر شما با یک جشن و رویداد بزرگ و معروف نیز هماهنگ باشد، قطعا صفای دیگری خواهد داشت و تجربه‌ای متفاوت را به دست می‌آورید. با سفر روح انسان‌ها جلا پیدا می‌کند و تجدید حیاتی برای ادامه زندگی شاد و انرژی بیشتر برای کار است. با نزدیک شدن به سال نو میلادی اکثر مردم جهان بخصوص غربی‌ها و اروپایی به دنبال سفر کردن هستند. با اطلاع از بهترین مقاصد می‌توان براساس بودجه، زمان و هزینه و سلیقه خود مناسب‌ترین مقصد را انتخاب کنید.
بهترین راه برای شناسایی شهرهای مورد نظر قبل از سفر خواندن مقالات مربوطه است. آژانس مسافرتی چارتر 118 با نوشتن مقالات درباره موضوعات پرسرچ و پرتقاضا در ایام خاص سال در کنار شماست. برای خرید فوری بلیط هواپیما به شهر مورد نظر خود و یا بلیط لحظه آخری هواپیما به قیمت مناسب با ما در ارتباط باشید.

مقاصد گردشگری برای سفر در سال نو میلادی

بهترین مقاصد گردشگری برای سفر در سال نو میلادی

سال نو میلادی یا (Christian New Year) پرشورترین جشنی است که به صورت هماهنگ در میان اکثر مردم جهان در غرب، اروپا و حتی آسیا برگزار می‌شود. مردم از روزها و حتی ماه‌ها قبل در تدارکات این جشن هستند تا تعطیلات مفرح‌تر و پربارتری را برای خود و خانواده رقم بزنند. شهرهایی که هرساله خود را برای جشن سال نو یا کریسمس آماده می‌کنند در دنیا بسیار زیاد است. اما در این میان برخی از مقاصد از نظر کاربران و یا توریست‌ها به سبب جاذبه‌های گردشگری و برگزاری باشکوه و جشن سال نو به محبوبیت بیشتر دست پیدا کرده‌اند. با شناخت این مقاصد می‌توانید با ضمانت و اطمینان بیشتر مقصد سفری برتر را انتخاب کنید. این ویژگی در اوضاع اقتصادی امروزه یک ویژگی عالی است.


بهترین مقاصد گردشگری برای سفر در سال نو میلادی عبارتند از:

  • نیویورک سیتی
  • هنگ گنگ
  • ریو دوژانیرو
  • سیدنی
  • لندن
  • استانبول
  • توکیو
  • بانکوک

 

نیویورک سیتی در جشن سال نو میلادی

نیویورک در سال نو میلادی
در میان این همه شهر و کشور در دنیا، شهر نیویورک (New York) پرشورترین و بزرگ‌ترین جشن عمومی سال نو را رهبری می‌کند. مردم از سراسر دنیا و شهرهای اطراف تنها برای جشن کریسمس به نیویورک می‌آیند. هر ساله بیشتر از 1 میلیون نفر برای جشن سال نو در میدان معروف تایمز دور هم جمع می‌شوند تا جشنی مفصل با اتمسفری غیرقابل تکرار در دیگر کشورهای دنیا سال نو را به جشن و پایکوبی بپردازند. نواختن نوازندگان فوق العاده حرفه‌ای، انداختن توپ 12 فوتی با وزن 1200 پوندی و آتش بازی و غذا خوردن در رستوران‌های بی نظیر و دیزاین شده اطراف میدان تایمز از خصوصیات جشن سال نو میلادی در نیویورک است. در این شهر تمامی رسومی کریسمسی که اجرا می‌شود به رسم قدیم است و شهری که هرگز نمی‌خوابد یعنی نیویورک غرق نور و شادی می‌باشد.

هنگ گنگ در جشن سال نو میلادی

هنگ کنگ در جشن سال نو میلادی
هنگ گنگ (Gang Gang) نیز از بهترین مقاصد گردشگری برای سفر در سال نو میلادی چرا که این شهر پیشرفته و مدرن به بهترین نحو ممکن به برگزاری هر چه بهتر و جذاب‌تر بزرگ‌ترین جشن دنیا می‌پردازد. با دقتی کوتاه بر تاریخچه جشن‌های کریسمس هنگ گنگ را نگاه بیاندازید متوجه خواهید شد که هر ساله به عظمت این جشن افزوده می‌شود. میدان مرکز تایمز و همچنین بندرگاه ویکتوریا از اصلی‌ترین نقاطی هستند که برای جشن تدارک می‌بینند. آتش بازی‌های فوق العاده دیدنی در آسمان شهر و به آسمان فرستادن اژدهای زیبا و غول پیکر که نماد این شهر است به جشن سال نو رنگ و بویی دیگر می‌بخشد.

ریودوژانیرو در جشن سال نو میلادی

ریودوژانیرو در جشن سال نو میلادی
ریودوژانیرو (Rio de Janeiro) نیز از شهرهایی که است که برای جشن کریسمس سنگ تمام می‌گذارد. برخی بر این باور هستند که ریودوژانیرو بزرگ‌ترین و فاخرترین جشن سال نو در جهان را اداره می‌کند. ساحل کوپاکابانای ریو هر سال در جشن سال نو شاهد گردآوری بیشتر از 2 میلیون نفر است. جشن سال نو میلادی در ریودوژانیرو جشنی با محوریت مذهبی، سنتی و کمی عقاید خرافاتی است. مردم در شب جشن سال نو میلادی با لباس یکدست سفید رنگ ظاهر می‌شوند و پس از پایان جشن دسته گلی زیبا را به فرشته دریاها هدیه می‌دهند. و اما تکمیل کننده تمامی مراحل جشن سال نو میلادی در ریودوژانیرو موسیقی‌های زنده، رقص و آتش بازی‌های رنگی تا آسمان است. شما نیز با شرکت در این جشن می‌توانید با سنت و فرهنگ ریو بیشتر آشنا گردید.

سیدنی در جشن سال نو میلادی

سیدنی در جشن سال نو میلادی
بندر سیدنی (Sidney) را دیگر همه مردم جهان می‌شناسند. این بندر نامی که در تمام طول سال پذیرای توریست‌هاست در زمان سال نو به شلوغ‌ترین حد خود می‌رسد. دراین ایام سیدنی پذیرای 2 میلیون آدم است که برای جشن به سمت این بندر نامی روانه شده‌اند. این شهر بیشتر از 55 منطقه دارد که هر کدام با ویژگی‌های خاص برگزار کننده جشن سال نو میلادی هستند. اما بندر گلیدزول، بندر محبوب توریست‌هاست که در آن می‌توانند شاهد نمایش آتش بازی جذاب و رژه کشتی‌های پرنور آماده برای فستیوال‌ها باشند. آتش بازی گسترده و فستیوال‌های فوق العاده سیدنی همگی نشان دهنده این است که این شهر از بهترین مقاصد گردشگری برای سفر سال نو میلادی است.

لندن در جشن سال نو میلادی

لندن در جشن سال نو میلادی
شهر رویایی و بارانی لندن (London) از سری مقاصدی است که در جشن سال نو طرفداران زیادی دارد. شهر زیبای لندن در جشن سال نو میلادی و حضور گرم و صمیمی مردم در کنار هم زیباتر از همیشه تجلی اتحاد و نوع دوستی است. شهر لندن با آغاز سال نو میلادی به نوعی به از صداهای توپ و فشفشه، نور و چراغانی و آتش بازی منفجر می‌شود و با این روش به استقبال سال نو و آغاز تفریحات و سرگرمی‌ها می‌رود. رقص و پایکوبی در دیکسوهای فراوان لندن از سری نقاط قوت این شهر است که مردمان را به خود جذب می‌کند. علاوه بر این برای فیض بردن از جشن اصلی و دید بهتر به شهر نیز بهتر است به کناره شمالی رودخانه تایمز لندن که در نزدیکی چرخ و فلک است برود که به چشم لندن شناخته می‌شود و به شهر دید خوبی دارد.

استانبول در جشن سال نو میلادی 

استانبول در جشن میلادی
استانبول (Istanbul) یکی از پرترددترین مناطق جهان محسوب می‌شود. فرودگاه استانبول پیچیده‌ترین و شلوغ‌ترین فرودگاه دنیاست و در کریسمس نیز این کشور در شلوغ‌ترین حالت خود است. پس بهتر است قبل از تکمیل ظرفیت و مشکلاتی چون رزرو بلیط و تور اقدامات لازم را انجام دهید. استانبول به دلیل عدم نیاز به ویزا و همچنین نزدیکی به کشور ایران در جشن سال نو میلادی پذیرای ایرانیان بسیاری است که قصد دارند با فرهنگ و آداب و رسوم غربی بیشتر آشنا گردند. در این ایام استانبول بسیار پرشور است و تخفیفات ویژه، چراغانی‌ها، فستیوال‌ها و جشنواره‌های خاص زیادی در شهر برگزار می‌شود.

توکیو در جشن سال نو میلادی

توکیو در جشن سال نو میلادی
توکیو (Tokyo) پایتخت کشور ژاپن از سری بهترین مقاصد گردشگری برای سفر سال نو میلادی است. این شهر به مناسبت سال نو میلادی نه تنها یک شب بلکه شب‌های متوالی را به جشن و سرور برای آغاز سال نو میلادی می‌پردارد. در واقع جشن سال ن دو در ژاپن و توکیو از 29 دسامبر آفزا می‌شود تا 4 ژانویه با همان و شور و هیجان اولیه ادامه دارد. بنابراین اگر به دنبال یک مقصد گردشگری مفرح و شاد برای تعطیلات سال نو هستید از بهترین انتخاب‌ها می‌توان به توکیو اشاره کرد. در این شهر پیشرفته علاوه بر شرکت در جشن‌ها و رقص‌ها و موسیقی‌ها و لذت غذاها خوردن در رستوران‌های خوب با برنامه‌های جذاب و قدم زدن در خیابان‌ها و خرید از مراکز خرید فراوان، می‌توانید از جاهای دیدنی توکیو نیز دیدن فرمایید.

بانکوک در جشن سال نو میلادی

بانکوک در سال نو میلادی
به جرات می‌توان گفت که شب‌های بانکوک (Bangkok) از زیباترین شب‌های مناطق چشم نواز دنیاست. بانکوک رنگارنگ با آن مردمان محلی و بومی مهربان و خوشرویی که دارد خاطرات خوبی را در ذهن شما حک خواهد کرد. برای آن که بتوانید از این شهر بهترین استفاده را ببرید باید به سمت منطقه‌ی آزیاتیکو که کنار رودخانه معروف بانکوک است بروید. جشن سال نوی این منطقه شهر به نسبت دیگر مناطق شهر باشکوه‌تر و شادتر است. البته میدان جهانی مرکزی نیز از دیکر بخش‌هایی است که با صدها و هزارها نفر جشن سال نو میلادی را با کنسرت، موسیقی، فستیوال، آتش بازی، رقص و... در کنار هم جشن می‌گیرند.
 

جمع بندی
روز به روز به سال نو میلادی نزدیک‌تر می‌شویم. اما از حالا که هنوز چند هفته به جشن سال نو مانده است مردم در تب و تاب مقدمات این جشن بزرگ هستند. از مهم‌ترین اقداماتی که در این تعطیلات انجام می‌شود سفر است. به همین منظور است که مردم به دنبال بهترین مقاصد گردشگری برای سفر سال نو میلادی هستند. با مطالعه این بلاگ شما را با هشت مقصد پرطرفدار آشنا کردیم. اما انتخاب مقصد تنها مرحله‌ی مقدماتی یک سفر است. پس از آن مراحلی چون رزرو تور، رزرو هتل، انتخاب زمان سفر، خرید بلیط هواپیما و... نیز وجود دارد. 
آژانس مسافرتی چارتر 118 یک آژانس مسئول و دلسوز است که است که سعی دارد بهترین شرایط ممکن را برای داشتن یک سفر کم هزینه اما مناسب را به شما عزیزان هدیه دهد. برای خرید بلیط چارتر هواپیما به صورت 24 ساعته از طریق صفحه سایت رسمی و معتبر ما اقدام فرمایید.
 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.