زیباترین کشورها برای سفر در ژانویه را بشناسید

بهترین ماه میلادی برای سفر می‌دانید کدام ماه است؟ بله درست حدس زدید ماه ژانویه می‌باشد. با ما در بلاگ جذاب زیباترین کشورها برای سفر در ژانویه همراه باشید تا بدانید، مناسب‌ترین مقصد سفری برای ساختن یک تعطیلات عالی و مفرح کدام کشور و شهر است. ماه ژانویه از محبوب‌ترین ماه‌های سال میلادی است و به عبارت دیگر ماه تعطیلات رسمی کشورهای غربی و اروپایی نیز می‌باشد. در این ماه تعداد زیادی از مردم دنیا به تکاپو برای سفر کردن می‌افتند. اما انتخاب یک مقصد و شناسایی یک کشور خوب کاری سخت است. با ما همراه باشید تا شما را در این باره همراهی کنیم.
چارتر 118 یکی از آژانس‌های معتبر و رسمی در ایران است که سال‌هاست در زمینه‌ی فروش بلیط هواپیما، ارائه بلیط هواپیما ارزان قیمت، عرضه‌ی تورهای اقتصادی و... در حال فعالیت است. شما نیز اگر به دنبال سفر با یک آژانس خوب هستید، می‌توانید به مجموعه خودتان سفر کنید.

زیباترین کشورها برای سفر در ژانویه

درباره ماه ژانویه بیشتر بدانید!

ماه ژانویه (January) اولین ماه سال میلادی است. این ماه از سری ماه‌های 31 روزه در گاهشماری می‌باشد. در اکثر نقاط دنیا اولین روز ماه ژانویه را روز سال نو می‌دانند و جشن می‌گیرند. در واقع ماه ژانویه ماهی زمستانی است که در آن جشن کریسمس (Christmas celebration) را برگزار می‌کنند. این ماه بیشترین تعطیلات را نظیر روز سال نو میلادی، روز استقلال، دوشنبه عیدی، یکشنبه گاو آهن، روز مارتین لوتر کینگ و... را نیز شامل می‌شود. به عبارت دیگر ماه ژانویه میلادی با ماه فروردین شمسی نیز برابری می‌کند. با این تفاوت که در ماه فروردین هوا بهاری است اما در ماه ژانویه هوا سرد و برفی است. 
با شروع سال نو میلادی و جشن کریسمس نیز روز میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) نیز جشن گرفته می‌شود. 7 ژانویه نیز روزی  مهم در تقویم میلادی برای اکثر کشورهای غربی و اروپایی است. در این روز نیز مسیحیان تمام دنیا با برگزاری جشن و چراغانی کردن خانه‌ها به پیشواز سال نو و جشن مسیح مقدس می‌روند. آراستن درخت کاج کریسمس، چراغانی و نورانی کردن شهر و خانه‌ها و تزئینات نوئلی و خوردن خوراکی‌ها و شیرینی‌های تازه زنجبیلی از آداب و رسوم این جشن بزرگ جهانی است.

زیباترین کشورها برای سفر در ژانویه

زیباترین کشورها برای سفر در ماه ژانویه
اگر بخواهیم مهم‌ترین ماه در تقویم میلادی را نام ببریم آن ماه قطعا ماه ژانویه خواهد بود. ماه ژانویه ماهی است که مردم بیشتر کشورهای دنیا از هفته‌ها و یا روزهای قبل با برنامه ریزی کاری و شغلی و انجام مقدمات این ماه به پیشواز ژانویه می‌روند. به دلیل تعداد بالای سفرهای داخلی و خارجی در این ماه، ماه ژانویه را ماه سفر می‌گویند. بنابراین می‌توان گفت برای ایرانیان و اروپاییان بهترین ماه سفر به کشورهای زیبای دنیا ماه ژانویه و در زمان جشن کریسمس است. در ادامه زیباترین کشورها را برای سفر در این ماه می‌آوریم.


زیباترین کشورها برای سفر در ژانویه عبارتند از:

  • فنلاند
  • آلمان
  • سریلانکا
  • سوئد
  • تایلند
  • بلژیک
  • مالدیو
     

سفر به کشور فنلاند در ماه ژانویه

فنلاند در ژانوویه و کریسمس
فنلاند (Finland) از سری شمالی‌ترین کشورهای قاره اروپاست که دارای آب و هوایی بسیار سرد است. بنابراین افرادی که کشور فنلاند را برای مقصد سفری خود انتخاب می‌کنند باید بدانند که بناست به یک کشور سردسیری سفر کنند. فنلاند در ماه ژانویه در یکی از ماه‌های سرد سال است که جذابیت‌های خاص خود را برای توریست‌ها دارد. پایتخت این کشور شهر معروف هلسینکی است. در صد زیادی از مردمان این منطقه پیرو دین مسیحی هستنند. به همین دلیل در است که این کشور جزء کشورهایی است که در ماه ژانویه پوشیده از برف است. شب‌های بلند زمستانی کشور فنلاند در جشن کریسمس جلوه‌ای دیگر دارد. چرا که شهر حال و هوای کریسمسی به خود می‌گیرد و نمای برفی شهر حس خوبی را به توریست‌ها القا می‌کند.

سفر به کشور آلمان در ماه ژانویه

سفر به آلمان در ماه ژانویه و کریسمس
کشور آلمان (Germany) از زیباترین کشورها برای سفر در ژانویه است. این کشور با سری فعالیت‌های کوچک و بزرگ خود از جمله کریسمس نورنبرگ که به کودکان هدیه می‌دهد، خرید اجناس تخفیفی از غرفه‌ها و صنایع دستی، راه اندازی فضای شاد و چراغانی‌های زیبا و چرخ و فلک رنگی، بازی‌ها، رقص‌ها و آوازه‌ خوانی‌ها و... سعی دارد فضایی پر انرژی و زیبا بسازد که در این کار نیز موفق عمل کرده است. آلمان نیز دارای طبیعی بکر و همچنین جاذبه‌های توریستی و گردشگری تاریخی و فرهنگی است. با سفر در ماه ژانویه به کشور آلمان و شهر نورنبرگ می‌توانید از جشن‌های کریسمسی و دیدنی‌های منحصربه‌فرد و فراوان این کشور در کنار هم لذت ببرید. 

سفر به کشور سریلانکا در ماه ژانویه

سریلانکا در ژانویه و کریسمس
درست است که کریسمس است و هوای سرد و برفی. اما بسیاری از افراد دنیا به دلیل نوع سیستم بدنی توانایی تحمل هوای سرد را ندارد و به نوعی از هوای سرد فراری هستند. اگر شما نیز از این دسته افراد هستید، پیشنهاد ما سفر به کشورهای گرمسیری در ماه ژانویه است. سریلانکا (Sri Lanka) یکی از آن کشور در جنوب قاره آسیا قرار دارد و با اقیانوس و کشور هند نیز مرز مشترک دارد. سریلانکا از کشورهای مستعمره آمریکاست که قدمت آن به 34 هزار سال پیش می‌رسد. این کشور در ماه ژانویه در شلوغ‌ترین حالت خود قرار دارد و یک مقصد ساحلی با آب و هوای مطبوع و گرم برای گذران تعطیلات سال نو میلادی است. برای اطلاع از پروازهای این کشور به رزرواسیون ما مراجعه کنید.

سفر به کشور سوئد در ماه ژانویه

سفر به سوئد در ژانویه و کریسمس
از زیباترین کشورها برای سفر در ژانویه می‌توان از سوئد (Sweden) نام برد. کشور از سردترین کشورهای دنیاست. شهر سردسیری و برفی سوئد در ماه ژانویه زیر پوششی زیبا و سحرانگیز از برف قرار دارد. شما با سفر در ماه ژانویه به سوئد شاهد زیبایی‌های شگفت انگیز طبیعت خواهید بود. یکی از مناظر محبوب برای توریست‌ها بازدید از کوهستان‌های آلپ و همچنین جنگل‌های پوشیده از برف است. کشور سوئد نیز که مسیحیان زیادی را در خود جای داده است، سطح شهر، مراکز خرید و به صورت کلی ظاهر شهر را برای کریسمس آماده می‌کند. تزئینات کریسمسی این کشور بسیار خلاقانه و مدرن است. شکلات‌های سوئد را در سفر به این کشور از دست ندهید.


سفر به جزیره پوکت کشور تایلند ماه ژانویه

سفر به تایلند در ژانویه
پوکت جزیره‌ای فوق العاده محسور کننده است که در جنوب کشور تایلند قرار گرفته است. این جزیره رویایی یکی از بهترین مقاصد گردشگری در ماه ژانویه است که مورد توجه توریست‌ها در تعطیلات کریسمس واقع می‌شود. سواحل پوکت از زیباترین سواحل دنیا به شمار می‌رود چرا که سواحل ماسه‌ای نرم سفید در کنار اقیانوس نیلگون و تلالو خورشید بر روی آب تصویری است که هرگز از ذهن شما خارج نخواهد شد. در کنار تصویر تماشایی پوکت در صبح و شب ورزش‌های آبی و ساحلی بسیار مدرن و متنوع جنوب تایلند برای ساختن یک سفر رویایی برای گردشگران در نظر گرفته شده است. پوکت شهر افسانه‌هاست و به زوج‌های تازه ازدواج کرده به شدت توصیه می‌شود.

سفر به  شهر بروژ کشور بلژیک در ماه ژانویه

سفر به بلژیک در ژانویه
کشور بلژیک و شهر بروژ آن یکی از زیباترین کشورها برای سفر در ژانویه است. شهر بروژ از مشهورترین و معروف‌ترین شهرهای اروپایی است که در کشور بلژیک قرار دارد. معماری و ساختمان‌های شهر بروژ شبیه دوران باروک است که اولین وجه متمایز کننده این شهر می‌باشد. البته رودخانه‌ها و کانال‌هایی که تمامی سطح شهر بروژ کشیده شده‌اند نیز سبب شده است که شهر بروژ را به زیباترین شهرهای کشور بلژیک تبدیل کند. بسیاری از عاشقان و زوج‌های جوان در ماه ژانویه به سمت کشور بلژیک و بالاخص شهر بروژ روانه هستند تا از جاذبه‌هایی چون قایق سواری، کالسکه گردی در خیابان، تماشای پارک دریایی و... بپردازند. خوب است بدانید کشور بلژیک دارای آب و هوایی مساعد است که در ماه ژانویه بین 2 تا 6 درجه قرار دارد. بنابراین اگر از سرمای ژانویه بیزار هستید، سفر به شهر بروژ کشور بلژیک یک پیشنهاد عالی برای شما خواهد بود.

سفر به مالدیو در ماه ژانویه

سفر به مالدیو در ژانویه
اگر بخواهید بین کشورها و شهرهای بسیار دنیا به دنبال یکی از مقاصد توریستی و البته زیبا باشید، بالاترین امتیاز از آن مالدیو می‌باشد. مالدیو نیز کشوری است جزیره‌ای یا ساحلی که برای ریلکس کردن در تعطیلات ژانویه در یک منطقه ساحلی به دور از سرمای سخت و زمستانی فوق العاده است. دریایی شفاف و زلال، صخره‌های عظیم و بکر، مجموعه جزایر کوچک و بزرگ و از همه جذاب‌تر کلبه‌های چوبی روی آب که تحت عنوان اقامتگاه به گردشگران داده می‌شود است. این کلبه‌های رویایی سبب محبوبیت بیشتر کشور مالدیو شده است. تفریحات دریایی نظیر شنا، حمام آفتاب، زیردریایی، غواصی، گشت در جزیره، آکواریوم دریایی، قابق سواری و... از سری تفریحات ساحلی و دریایی این کشور دلرباست. این شهر در ماه ژانویه هوایی بسیار مساعد و مرطوب دارد که سبب می‌شود یک خاطره دوست داشتنی و ناب را در تعطیلات ماه ژانویه و کریسمس برای خود و خانواده‌تان بسازید. 
 

کلام آخر
با کمتر از 10 دقیقه که صرف مطالعه مقاله زیباترین کشورها برای سفر در ژانویه کنید، می‌توانید با شناخت و علم بیشتری به کشوری زیبا سفر کرده و از هزینه‌های احتمالی سفر بهترین استفاده را کرده و باب نظر خود سفر کنید. تمامی کشورهای معرفی شده در این بلاگ از برترین کشورها برای تعطیلات کریسمس هستند. با سفر به این کشورهای رویایی تجربه‌ای متفاوت را برای خود و خانواده رقم بزنید.
آژانس مسافرتی چارتر 118 در میان مشتریان خود به منصف بودن و ارائه بلیط هواپیما ارزان قیمت معروف است. بنابراین اگر سفر اقتصادی برای شما اهمیت دارد خوب است یک بار به مجموعه ما اعتماد کنید تا جزء مشتریان وفادار ما شوید. برای خرید بلیط چارتر هواپیما از صفحه رزرواسیون ما دیدن فرمایید. 
 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.