نمایشگاه اکسپو 2020 دبی

نمایشگاه اکسپو 2020 دبی یک رویداد بین‌المللی بزرگ است که برای مدت 6 ماه طول می‌کشد و پیش‌بینی می‌شود که 25 میلیون بازدیدکننده داشته باشد. نمایشگاه دبی که اولین اکسپوی جهانی در منطقه‌ خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا است، به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد در جهان عرب محسوب می‌شود

کسپو ٢٠٢٠ دوبی در فضایی با مساحت ٥٠٠ هکتار با حضور ١٩٥ کشور و نهاد های بین المللی با شعار پیوند افکار و ساخت آینده در کشور امارات برگزار خواهد شد که پاویون جمهوری اسلامی ایران با مساحت ٢٠١٤ متر مربع در زون تحرک در همسایگی پاویون های کشورهای فرانسه و پرو قرار گرفته است

 

اکسپو 2020 با روزی 60 نمایش همچون اپرا، تئاتر، فلش ماب (قرارهای دسته‌جمعی خودجوش)، اجراهای زنده کمدین‌ها، آکروبات‌بازها، شاعران، نمایش مد، کنسرت، آتش‌بازی، کارگاه‌های آموزشی و غیره اوقات خوشی را برایتان رقم خواهد زد. برای علاقه‌مندان به فناوری، فرصت‌های متعددی برای تجربه یک دنیایی از وسایل نقلیه خودکار، ربات‌ها، واقعیت افزوده و اکتشافات فضایی وجود دارد. فعالیت‌های سلامتی و تناسب اندام که شامل جلسات ذهن‌آگاهی تا ورزش‌های حرفه‌ای و تجربیات واقعیت مجازی می‌شود، یکی دیگر از بخش‌های سرگرم‌کننده این نمایشگاه به حساب می‌آید.

 

کسپو ٢٠٢٠ دبی، رویدادی مهم  و فرصتی عظیم برای شرکت ها در جهان است. حاکم دبی اعلام کرده که در  روز افتتاحیه نمایشگاه  جهان را به حیرت و شگفتی فرو می برد و همه متحیر خواهند شد. این نمایشگاه فرصت های شغلی زیادی را ایجاد خواهد کرد و فرصتی مناسب برای اقتصاد امارات خواهد بود و گردشگران زیادی برای بازدید به دبی خواهند آمد. مهندسان بسیار مشهوری طراحی این نمایشگاه را بر عهده دارند و می کوشند تا نمایشگاهی بسیار زیبا در میحطی مناسب آماده کنند .

رویدادهای سرگرم‌کننده که روزانه در اکسپو دبی اتفاق می‌افتند، تنها بخشی از جشن‌های بزرگ این نمایشگاه هستند. در واقع، مدت‌زمان برگزاری نمایشگاه اکسپو 2020 دبی هم‌زمان با کریسمس، جشن دیوالی، سال نو چینی، شب سال نو و روز ملی امارات متحده عربی خواهد بود و هر یک از این جشنواره‌ها مملو از جشن‌ها و سرگرمی‌های پرجنب‌وجوش برای همه شرکت‌کنندگان است.

 

این نمایشگاه هر پنج سال یکبار برگزار می گردد و برای تمام فناوری های جهانی غرفه وجود دارد. در اهمیت این نمایشگاه باید گفت که بعد از جام جهانی و المپیک سومین رویداد مهم جهانی است. به این نمایشگاه، نمایشگاه فرهنگ ملل نیز می گویند 

پس از 6 ماه برپایی نمایشگاه، چه اتفاقی برای اکسپو خواهد افتاد؟ بعد از اتمام اکسپو دبی در ماه مارس 2022، میراث آن باقی خواهد ماند و به منطقه 2020 و همچنین مرکز جهانی جوانان تبدیل می‌شود.

بیش از 80 درصد از زیرساخت‌های اکسپو دبی به‌عنوان بخشی از منطقه 2020 مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌عنوان مثال، میدان الوصل به همین شکل باقی خواهد ماند. پاویون پایداری به مرکز زمین، کودکان و علوم تبدیل خواهد شد. پاویون تحرک به‌عنوان یک ساختمان تجاری مورد استفاده قرار می‌گیرد و پاویون امارات متحده عربی توسط دولت این کشور اداره می‌شود. سایر بخش‌ها نیز در اختیار منطقه 2020 قرار می‌گیرد.

مقامات امیدوار هستند که اقتصاد دانش‌بنیان را در دبی توسعه دهند و محل نمایشگاه که ترکیبی از صنایع استراتژیک، فناوری تخصصی، نهادهای اجتماعی و امکانات آموزشی در آن به چشم می‌خورد، به مقصدی برای حضور بازدیدکنندگان، دانش‌آموزان و شرکت‌ها تبدیل شود.

 

برای دریافت ویزا دبی با ما در ارتباط باشید 
076.91006118

ما دنیارا نزدیک تر میکنیم


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.