مسافران ورودی به فرودگاه امام خمینی از سایر کشورهابراساس ضوابط و مقررات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نیز سازمان هواپیمایی کشوری به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، شرایط پذیرش مسافر در پروازهای ورودی بین المللی کشور به شرح زیر اعلام می گردد:
1. استفاده از ماسک در کلیه مراحل سفر الزامی است.
2. کلیه مسافران پروازهای ورودی (اتباع ایرانی و غیرایرانی) بالای 8 سال، ملزم به داشتن جواب منفی آزمایش کووید 19 (PCR) مورد تایید وزارت بهداشت کشور مبدا می باشند، که حداکثر 96 ساعت قبل از لحظه ورود به کشور ایران به زبان انگلیسی (زبان های دیگر باید توسط کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کشور مبدا تأیید گردد) صادر شده باشد. نتیجه تست می باید به نماینده بهداشت مرزی مستقر در فرودگاه امام خمینی(ره) تحویل گردد.
- داشتن جواب منفی تست PCR برای تمامی مسافران ورودی به ایران ( حتی کسانی که دو دوز واکسن کرونا دریافت نموده اند) الزامی می باشد.
3. در صورت عدم ارائه تست معتبر، به مسافران اجازه ورود داده نخواهد شد.
4. تکمیل فرم تعهدنامه که در پرواز به مسافران ارائه و مسافر درآن متعهد می گردد، چنانچه در فرودگاه های ایران نیاز به انجام غربالگری، آزمایش کرونا و یا قرنطینه باشد، هزینه های مربوطه از مسافردریافت می گردد.

5. تا اطلاع ثانوی مسافرانی که تا دو هفته قبل از ورود به ایران در یکی از کشورهای برزیل یا اوروگوئه اقامت داشته اند و یا در مدت زمان بیش از 4 ساعت به صورت ترانزیت در یکی از این کشورها حضور داشته اند، اجازه ورود به ایران را ندارند.

6. این احتمال وجود دارد که از مسافران بالای 8 سال که از کشورهای با خطر بالا وارد خاک ایران شده اند و یا بیش از 4 ساعت در کشورهای با خطر بالا ترانزیت شده باشند، مجددا آزمایش PCR گرفته شود. این کشورها عبارتند از:
آندورا ، آرژانتین ، بولیوی ، بوتسوانا ، شیلی ، کاستاریکا ، کلمبیا ، کوبا ، اکوادور ، مصر ، فیجی ، گرجستان ، هند ، اندونزی ،کویت ، لسوتو ، لیبی ، لیتوانی، مالاوی ، مغولستان ، مالزی ، موزامبیک ، نامیبیا ، نپال ، هلند ، اسواتینی ، عمان ، پاراگوئه، پرو، پرتغال ، روسیه ، سیشل ، آفریقای جنوبی ، اسپانیا ، سودان ، سورینام ، سوریه ، تانزانیا ، تونس ، انگلستان ، زامبیا ، زیمبابوه.
7. دریافت و تکمیل فرم خوداظهاری از وب سایت HTTPS://WWW.CAO.IR، قبل از ورود به فرودگاه وتحویل آن به نماینده ماهان ایر در فرودگاه مبدا.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.