بهترین هتل ایران در زمان کرونا

بهترین هتل ایران در زمان کرونا ( هتل داخلی)

بهترین هتل ایران در زمان کرونا

شیوع و گسترش ویروس کرونا باعث شد تا کسب‌وکارها تا مدتی معلق بمانند و سفرها متوقف شوند و همگی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در خانه ماندند. هتل‌های داخلی و مراکز گردشگری نیز از این قاعده مستثنا نبودند و تا زمانی که بتوانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به فعالیت خود ادامه دهند، از پذیرش مسافران منع شده بودند. یک سال و چند ماه از این همه‌گیری می‌گذرد و هتل‌های داخلی با دریافت مجوزهایی از سوی ستاد مبارزه با کرونا توانستند کار خود را از سر بگیرند. با اینکه واکسیناسیون در حال انجام است اما هنوز هم برای آنکه بتوان آسوده‌خاطر از ویروس کرونا به مسافرت رفت باید صبر کرد و در خانه ماند تا از شیوع بیشتر ویروس کرونا جلوگیری کرد. حال اگر سفری اضطراری برایتان پیش آمد تکلیف چیست؟ چگونه می‌توان بهترین هتل داخلی را در زمان کرونا انتخاب کرد؟ با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر توضیح دهیم.

بهترین هتل ایران در زمان کرونا 

بهترین هتل داخلی در زمان کرونا باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد

ابتدا توجه داشته باشید که بهترین کار، ماندن در خانه است. اگر هم سفرتان اجتناب‌ناپذیر است و باید انجام شود، دقت داشته باشید که حتماً چکاپ انجام دهید و از سلامتتان مطمئن شوید که یک وقت علائم تب و سرماخوردگی نداشته باشید.

پیش از آنکه اقدام به رزرو اتاق کنید، ابتدا در سایت هتل منتخبتان، به دنبال اقداماتی که برای مقابله با کرونا انجام می‌شود باشید. هتل باید پروتکل‌های مشخصی را دنبال کند و به ضدعفونی کردن سطوح و مکان‌هایی که بیشتر مورداستفاده هستند مثل دستگیره در، دکمه‌های آسانسور و کلید روشن و خاموش کردن چراغ‌ها اقدام کند. این اقدامات نه‌تنها در طول روز که همچنین باید هنگامی که اتاق توسط یک مسافر تخلیه می‌شود و قبل از ورود مسافر بعدی به اتاق انجام شوند.

بهترین هتل ایران در زمان کرونا

همچنین مهم است که روزانه سلامت جسمی کارکنان هتل نیز برای اطمینان بیشتر از نداشتن علائم کرونا بررسی شود.

در دوران همه‌گیری، بهترین هتل داخلی برای اقامت، جایی است که تنها به فکر سود و مادیات نباشد و ظرفیت پذیرش مهمان را کاهش داده باشد تا هتل دچار ازدیاد جمعیت و تردد بیش از حد نشود. همچنین بین زمان استفاده از اتاق توسط یک مسافر به مسافر دیگر، بهتر است که وقفه بیفتد.

اقدامات امنیتی که خودتان می‌توانید انجام دهید

بهترین هتل ایران در زمان کرونا

توجه داشته باشید که وظیفه خود شما در تأمین سلامتی‌تان از همه مهم‌تر است. در نهایت این شما هستید که با رعایت اصول و پروتکل‌های بهداشتی، بیشترین سهم را در حفاظت از خودتان در برابر ویروس کرونا دارید. حتماً همراهتان ماسک و ژل ضدعفونی‌کننده داشته باشید، چراکه تضمینی نیست هتل محل اقامتتان حتماً آن‌ها را در اختیارتان قرار دهد. از مکان‌های شلوغ هتل بپرهیزید و اگر در مکان عمومی قرار گرفتید، فاصله اجتماعی را با دیگران رعایت کنید. سعی کنید برای رفت‌وآمد به‌جای آسانسور، از پله استفاده کنید. از رودررو شدن با دیگران بدون ماسک بپرهیزید. خوب است که هوا جریان داشته باشد، به همین منظور پنجره اتاقتان را باز کنید. اگر نسبت به اصول بهداشتی هتل نامطمئن هستید، وسایل ضدعفونی‌کننده همراه خودتان ببرید و در صورت نیاز، سطوحی مانند کنترل تلویزیون، دستگیره در، شیر آب و کلید چراغ را خودتان ضدعفونی کنید.

برای خرید آنلاین هتل کلیک کنید چارتر 118


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.