وضعیت رفتن به سفر بعد از واکسن کرونا چگونه است؟

 

آیا امکان سفر بعد از واکسن کرونا وجود دارد؟

تقریباً تمام کشورهای دنیا در حال تزریق واکسن کرونا به مردم خود هستند. حالا این سؤال مطرح است که «آیا امکان سفر بعد از واکسن کرونا وجود دارد یا خیر؟». بیشتر از یک سال است که مسافرت به شهرها و کشورهای دیگر ممنوع شده یا به‌سختی و با محدودیت‌های فراوان امکان‌پذیر است. در ادامه، وضعیت سفرهای داخلی و خارجی بعد از واکسیناسیون سراسری را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

سفر بعد از واکسن کرونا، پرواز، مسافرت، گردش، بلیط هواپیما، پرواز چارتر و سیستمی

در حال حاضر مرزهای زمینی و هوایی بسیاری از کشورها در حال باز شدن هستند و شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر، در حال از سر گرفتن برنامه‌های جابجایی مسافران خود هستند. این امید می‌رود که تا چند ماه آینده، بخش عمده‌ای از ساکنان این کره خاکی، واکسن خود را دریافت کنند و رفت‌وآمدهای بین‌شهری و بین‌المللی از سر گرفته شوند.

سفر بعد از واکسن در داخل ایران مجاز است؟

تا این لحظه، نزدیک به 5 درصد جمعیت ایران، حداقل 1 دوز از واکسن خود را دریافت کرده‌اند. بااینکه واکسیناسیون در داخل کشور با سرعت کمی شروع شد، اما خوشبختانه در حال حاضر روند صعودی و مثبتی را در پیش گرفته است.

تردد به شهرهای نارنجی و قرمز کشور کماکان با محدودیت‌هایی روبه‌رو است؛ اما استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی نظیر اتوبوس، قطار و هواپیما امکان‌پذیر است. در چارتر 118 لیست تمام پروازهای داخلی با جزئیات کامل را برایتان مهیا کرده‌ایم. امیدواریم سفری سلامت، باکیفیت و ارزان را با تیم ما تجربه کنید.

سفر بعد از واکسن کرونا، پرواز، مسافرت، گردش، بلیط هواپیما، پرواز چارتر و سیستمی

سفر بعد از واکسن به کشورهای خارجی

محدودیت‌های کرونا بیش از یک سال است که امکان سفرهای دل‌نشین سابق را از خیلی‌ها گرفته است. حالا که واکسیناسیون با سرعت بالایی در حال انجام است، بعضی از کشورهای خارجی مرزهای خود را با کشورهایی که نرخ ابتلا و مرگ‌ومیر کمتری دارند، باز کرده‌اند.

در حال حاضر بیشتر کشورهای حوزه اسکاندیناوی، شینگن و اتحادیه اروپا، تردد بسیاری از کشورهای اروپایی را با اعمال محدودیت‌های سبک‌تری بازکرده‌اند. کشورهایی نظیر ترکیه که اقتصاد آن‌ها با صنعت گردشگری گره خورده نیز، سفر بعد از واکسن را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آزاد کرده است. برای اطلاع از تورهای مختلف تفریحی، رزرو بلیط هواپیما برای پرواز چارتر و سیستمی و رزرو هتل‌های ارزان و ضدعفونی شده، ما را در چارتر 118 همراهی کنید.

سفر بعد از واکسن کرونا، پرواز، مسافرت، گردش، بلیط هواپیما، پرواز چارتر و سیستمی

سفر بعد از واکسن کرونا بی‌خطر است؟

واکسینه شدن، ریسک ابتلا به بیماری کرونا را تا حد زیادی کاهش می‌دهد، اما خطر همچنان وجود دارد. اگر به‌طور کامل واکسینه شده‌اید و در حال حاضر احساس بیماری ندارید، می‌توانید به مسافرت بروید؛ اما توجه داشته باشید که ریسک سفرهای خارجی بیشتر از مسافرت‌های داخلی است. قبل از سفر، حتماً وضعیت مقصد خود را ازلحاظ میزان تهدید ویروس کرونا و دستورالعمل‌های بهداشتی بررسی کنید. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها (CDC)، جواب منفی تست کرونا را برای خروج از مرز الزامی کرده‌اند.

سفر بعد از واکسن کماکان خطرهای اندکی دارد، اما با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، می‌توان به گردش رفت و سفری لذت‌بخش را تجربه کرد. چارتر 118 تمام پروازها و هتل‌های مورد نیاز شما را برای یک سفر خاطره‌انگیز مهیا کرده است. اگر تجربه سفر بعد از واکسن کرونا را دارید، آن را با ما در میان بگذارید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.