شرایط سفر به حوزه شینگن در دوران کرونا چگونه است؟

اخذ ویزای شینگن در دوران کرونا

بیش از یک سال است که ویروس کرونا مشکلات بسیاری را در سطح بین‌المللی به وجود آورده است؛ بخشی از مردم در سراسر دنیا جان خود را از دست داده و بسیاری دیگر با مشکلات اقتصادی، افسردگی و... مواجه شده‌اند. یکی از راه‌کارهای بین‌المللی مقابله با این ویروس، بستن مرزهای زمینی و هوایی کشورها بوده است؛ بنابراین اخذ ویزای شینگن در دوران کرونا با چالش‌های بسیاری همراه است.

شینگن در دوران کرونا

در حال حاضر هرکدام از کشورهای عضو حوزه‌ی شینگن قوانینی مخصوص وضع کرده‌اند و به نحوی جلوی ورود بیش از حد مسافران را گرفته‌اند. شورای مسافرت و گردشگری جهانی (WTTC)، روزانه درمورد شرایط سفر به هرکدام از کشورهای شینگن و شرایط اخذ ویزای آن‌ها اطلاع‌رسانی می‌کند. آخرین اخبار و اطلاعات در مورد سفر به کشورهای حوزه شینگن، رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما را در چارتر 118 برای‌تان مهیا کرده‌ایم.

آخرین وضعیت کشورهای شینگن در دوران کرونا

معاون رئیس WTTC در تاریخ 1 خرداد 1400 اعلام کرد: «تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا شرایط لازم برای باز شدن کامل مرزهای هوایی و زمینی کشورهای حوزه اتحادیه اروپا را فراهم کنیم. شغل و درآمد بسیاری از مردم در گروی مسافرت و آمدن توریست است. ویروس کووید 19 باعث از بین رفتن بسیاری از کسب‌و‌کارها و ورشکست شدن میلیون‌ها نفر در حوزه کشورهای شینگن شده است.»

در حال حاضر بعضی از شرکت‌های هوایی، پروازهای خود را به حوزه اروپا با اعمال محدودیت‌ها آغاز کرده‌اند. تردد در حوزه شینگن در دوران کرونا برای مردم کشورهایی که برنامه‌های واکسیناسیون خود را به‌خوبی دنبال می‌کنند، آسان‌تر شده است.

اسپانیا اخیراً تردد مردم کشورهای حوزه اسکاندیناوی را برای گردش در سواحل زیبای این کشور آزاد کرده است؛ دانمارک مرزهای خود را با اتریش، ایتالیا، آلمان و لهستان باز کرده؛ همچنین مسافران کشورهایی از اتحادیه اروپا، حوزه شینگن و حوزه اسکاندیناوی که نرخ ابتلا به کرونا در آن‌ها پایین آمده، اجازه ورود به نروژ را پیدا کرده‌اند.

شینگن در دوران کرونا

مسافرت به شینگن از ایران

ایرانیان اغلب با اهداف تحصیلی، گردشگری، کار و سرمایه‌گذاری به حوزه شینگن مسافرت می‌کنند. از زمان شیوع کرونا تا امروز، بارها تردد از ایران به کشورهای این حوزه با مشکل مواجه شده است. در حال حاضر با توجه به‌اینکه اکثر شهرهای ایران در شرایط قرمز قرار دارند، وارد شدن به کشورهای شینگن با تدابیر خاصی امکان‌پذیر است.

برای کسب اطلاعات از شرایط مسافرت به حوزه شینگن در دوران کرونا، رزرو ارزان‌ترین هتل‌ها و خرید پرواز چارتری و سیستمی برای سفر به این حوزه، با ما در چارتر 118 در ارتباط باشید.

 

رزرو بهترین پرواز و هتل‌‌ها برای رفتن به حوزه شینگن

در طول مسافرت، باید از اماکن عمومی مختلفی عبور کنید و در هواپیمایی بنشینید که پر از افراد غریبه است. جای نگرانی نیست؛ ما لیستی از بهترین هتل‌ها و شرکت‌های هواپیمایی را که از پرتکل‌های بهداشتی پیروی می‌کنند را در اختیارتان می‌گذاریم.

چند ماه است که واکسیناسیون سراسری کرونا در کشورهای اروپایی آغاز شده است. در حال حاضر این کشورها از نظر میزان مرگ‌و‌میر و مبتلایان جدید، در وضعیت خوبی قرار دارند. اگر اخیراً به کشورهای حوزه شینگن مسافرت کرده‌اید، تجربه خود از این سفر را با ما به اشتراک بگذارید.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.