ممنوعیت پروازهای لندن تا 20 اسفند ادامه خواهد داشت!


معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری، از تمدید ممنوعیت پروازهای لندن تا 20 اسفند خبر داده است. وی با امکان رفع ممنوعیت پروازهای لندن در نوروز 1400 به‌واسطه گسترش واکسیناسیون در انگلیس، اذعان داشت:

تصمیم‌گیری نهایی به عهده ستاد مقابله با کروناست.

حسین ذی‌بخش، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری، با اشاره به این موضوع که برخی از مسافران با سفر به قطر از مسیر هوایی دوحه-لندن استفاده می‌کنند، تصریح کرد:

هیچ شرکت هواپیمایی یا آژانسی حق فروش بلیط پرواز مستقیم یا کانشکن (بدون نیاز به تغییر هواپیما) به لندن را ندارد. اگر ایرلاینی چنین اقدامی کند، جریمه خواهد شد؛ اما برخی مسافران با پرواز به فرودگاه یکی از کشورهای جنوب خلیج فارس سفر می‌کنند و سپس با تعویض هواپیما، از آنجا به لندن می‌روند.

از سوی دیگر، مسافری ایرانی که با خرید بلیط تهران-دوحه و سپس از دوحه-لندن از وب‌سایت قطر ایرویز به انگلیس سفر کرده بود، دراین‌باره اذعان داشت:

ماه قبل که به ایران آمده بود، با پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی به تهران سفر کرد ولی برای بازگشت به لندن، مجبور به استفاده از پروازهای قطر ایرویز شد.

رونای انگلیسی بیشتر افراد زیر 60 سال را درگیر می‌کند؛ این جدیدترین نکته‌ای است که از کرونای انگلیسی منتشر شده و نگرانی‌ها را بیشتر کرده است. وزارت بهداشت درباره شیوع کرونای انگلیسی در ایران آمار به‌روز نمی‌دهد. آخرین بار سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 23 دی‌ماه گفته بود: تاکنون 5 بیمار مبتلا به ویروس کرونای جهش‌یافته، موسوم به ویروس انگلیسی در کشور شناسایی شده‌اند. سعید نمکی، وزیر بهداشت نیز با اشاره به جهش ویروس کرونا در انگلیس، 7 بهمن‌ماه در این باره گفت: امروز اثبات شد انگلیسی‌ها دروغ گفتند که قدرت سرایت ویروس جهش‌یافته فقط 70 درصد بالا رفته است، بلکه چند شب قبل بعد از مدت‌ها اعلام کردند هم بیماری‌زایی این ویروس بالاتر است و هم مرگ‌ومیر آن. این جهش فقط مختص اروپا هم نیست، بلکه در هر اقلیمی می‌تواند اتفاق بیفتد. وی با عنوان این مطلب که ویروس نه پاسپورت نیاز دارد نه ویزا، افزود: ما بشدت همه مرزها را کنترل می‌کنیم اما به این معنا نیست که توان بستن راه ویروس را داریم. از طرفی ما به پهنه چندین کشور اروپایی، پهنه اقلیم و تنوع ژنتیک و قوم و رفتارهای اجتماعی داریم. درون این سرزمین که مرتباً داروی ضدویروس مصرف می‌کنیم، جهش در ویروس در درون مرزها پدیده غیرمنتظره‌ای نیست. آنچه می‌تواند ما را گرفتار توفان کند، چرخش ویروس است.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.