اعلام اسامی هتل های مسافران مبتلا به کرونا وزارت بهداشت

رئیس جامعه هتل‌داران کشور اعلام اسامی هتل‌های آماده پذیرش بیماران کرونایی به وزارت بهداشت از اختصاص یک واحد هتل در هر استان کشور و در جزیره‌های قشم و کیش مسافران کرونایی خبر داد.


جمشید حمزه زاده، رئیس جامعه هتلداران کشور، فهرست هتل‌هایی که برای پذیرش بیماران کرونایی به‌عنوان نقاهتگاه اعلام کرده‌اند، در اختیار ا وزارت بهداشت درمان قرار گرفته.
کارشناسان وزارت بهداشت ارزیابی از این هتل‌ها انجام می‌دهند و در صورت داشتن استانداردهای لازم طرح اجرا می‌شود و هتل‌ها در اختیار بیماران کرونایی قرار می‌گیرند.

در مرحله نخست 33 هتل با توجه به اعلام نیاز وزارت بهداشت، به این وزارتخانه معرفی شده است از اختصاص یک واحد هتل در هر استان و در جزیره‌های کیش و قشم به بیماران کرونایی خبر داد. وی همچنین تصریح کرد

تهویه اتاق‌های هتل مساحت اتاق و دیگر شرایط مورد نظرشان را ارزیابی می‌کنند و هتل با دانشگاه علوم پزشکی عقد قرارداد می‌کند.

رئیس جامعه هتل‌داران اعلام کرد رسانه‌ای شدن نام هتل‌های نقاهتگاه بیماران کرونایی

بعد از عقد قرارداد بین دو طرف امکان اعلام نام هتل‌ها اعلام می شود زیرا ممکن است هتل داوطلب از نظر کارشناس وزارت بهداشت استانداردهای لازم را نداشته باشد؛ اما به دلیل منتشر شدن اسمش برای برای بیماران کرونایی، دیگر افراد سالم که قصد اقامت در هتل را داشته باشند راضی به حضور در آن هتل نشوند.

و اینکه در مراحل بعدی و با توجه به اعلام نیاز تعداد‌ هتل‌های بیشتری در اختیار بیماران کرونایی قرار می‌گیرد، از تعلق اکثریت هتل‌های معرفی شده به بخش خصوصی خبر داد و عنوان کرد:

زمان انعقاد قرارداد سه ماه است و هتلی که در این طرح قرار می‌گیرد، مختص بیماران کرونایی می‌شود و گردشگران امکان اقامت در این هتل ها را نخواهند داشت.

علی‌اصغر مونسان وزیر میراث وفرهنگی گردشگری و صنایع دستی کشور از در خواست وزارت بهداشت برای تجهیز و آماده‌سازی هتل‌های درجه یک، دو و سه برای پذیرش بیماران کرونایی خبر داده بود . مونسان، با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی و پیگیری جدی در عملیات بازرسی ازمراکز گردشگری و اقامتی برای اجرای این دستورالعمل‌ها، اعلام آمادگی وزارت بهداشت را برای اجاره و پرداخت اجاره‌بهای این اماکن تایید کرد.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.