ایرلاین فلای دبی

هر آنچه باید در موردایرلاین فلای دبی بدانید 

شرکت هواپیمایی فلای دبی که مرکز اصلی آن در فرودگاه بین‌المللی دبی قرار دارد را می‌توان یکی از ایرلاین‌های جدید که محبوبیت زیادی پیدا کرده است، دانست.در ادامه با چارتر118 همراه شوید تا اینه شرکت هواپیمایی را بیشتر بشناسید.

 فلاای دبی

به چه دلایلی فلای دبی یکی از محبوب ترین ایرلاین های خاورمیانه است؟

  • ولین و مهم‌ترین دلیل این است که فلای دبی اولین شرکت هواپیمایی کم هزینه در این شهر است.
  • دومین دلیل را می‌توان این دانست که ایرلاین فلای دبی به این علت تازه تاسیس بودن با جدیدترین متدهای دنیا خدمت‌رسانی می‌کند که این موضوع محبوبیتش را بیش از پیش می کند.
  • هزینه بلیط همواره پایین‌تر و مناسب‌تر از سایر ایرلاین‌های عربی
این شرکت هواپیمایی با هدف سفری آسوده  و راحت و البته ارزان قیمت در سال 2008 میلادی برای مسافران  تاسیس شد.این ایرلاین امروزه به 95 مقصد واقع در 45 کشور جهان پرواز دارد که کشور ایران نیز یکی از این مقاصد است. جالب است بدانید این شرکت هواپیمایی تحت حمایت ایرلاین معتبر و مشهور کشور امارات متحده عربی یعنی هواپیمایی اماراتمی‌باشد؛ این در حالی است که فلای دبی زیر مجموعه این ایرلاین محسوب نمی‌شود.
 
فلاای دبی
 
در واقع همانطور که گفته شد ایرلاین فلای دبی یک شرکت هواپیمایی جوان می باشد به همین دلیل این امر طبیعی می باشد که ناوگان های خود را به هواپیماهای مدرن و تازه مجهز کند.
 
ایرلاین فلای دبی دارای دو کلاس پروازی اکونومی و تجاری می باشد:
 
در پرواز اکونومی صندلی ها به صورت مدرن و از هم جدا طراحی شده حکه برای مسافران سفری راحت و بسیار مطمئن را به ارمغان آورده است و همچنین از نظر خدمات خیال مسافران راحت است.در این کلاس پروازی طیف متنوعی از نوشیدنی ها و غذا ها را می توانید انتخاب کنید.و در برخی پرواز ها این امکان وجود دارد که از قبل غذا و نوشیدنی های خود را رزرو نمایید.در مورد خدماتی که برای سرگرمی مسافران تدارک دیده می‌شود نیز باید گفت، یک صفحه نمایش لمسی برای هر یک از مسافران وجود دارد که از طریق آن می‌توان به 2هزار فیلم، موسیقی، بازی و … دسترسی داشته باشید و در طول پرواز خود را سرگرم کنید. همچنین یک امکان دیگر برای سرگرمی وجود دارد که هزینه اضافی در پی دارد. همچنین در پروازهای فلای دبی اینترنت وای فای در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت.
 
فلاای دبی
 
 
در کلاس پروازی بیزینس کلاس یا کلاس تجاری خدمات و امکانات رفاهی پرواز ها بیشتر می باشد.به طوریکه مسافران فضای بیشتری را برای استراحت در اختیار دارند و به ازای هر 12 مسافر یک مهماندار آماده خدمت رسانی می باشد و همچنین تنوع غذای و نوشیدنی ها و همچنین صفحه لمسی برای سرگرمی از امکانات دیگر این کلاس پروازی می باشد.
 
فلاای دبی
 
در پروازهای کلاس اکونومی وزن مجاز برای حمل بار 20 کیلوگرم و در پروازهای کلاس تجاری وزن مجاز برای حمل بار 40 گیلوکرممی‌باشد. همچنین مسافرانی که بلیط اقتصادی دارند می‌توان یک ساک دستی با وزن 7 کیلوگرم و مسافرانی که بلیط تجاری دارند می‌توانند می‌توانند دو ساک دستی با وزن کیلوگرم 14 به داخل هواپیما ببرند.

فلاای دبی
 

خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.