رنگ آمیزی های بدنه هواپیما

خاص ترین لیوری ها

لیوری های هواپیما ها که برای رنگ دادن به بخش بیرونی آن مورد استفاده قرار می گیرد روز به روز در حال خلاقانه تر شدن هستند هر سری که سوار یک هواپیما بشوید با یک لیوری خاص روبه رو می شوید که به نظر شما چشم انداز تر و زیباتر می آید. در واقع خطوط هوایی ملی اغلب نشان دهنده عناصر معروفی از کشورشان می باشند اما خطوط های هوایی مستقل می توانند دارای رنگ‌آمیزی های مختلفی باشند که این رنگ آمیزی های زیبا را به نمایش می گذارند. در ادامه ما قصد داریم تا شما را با متفاوت ترین و خاص ترین لیوری ها بر روی هواپیما ها در طول تاریخ آشنا کنیم پس در ادامه با چارتر 118 همراه باشید.

خطوط هوایی آلاسکا _ اعجوبه ها

تنها دلیلی که باعث می‌شود این خطوط هوایی به رنگ آمیزی هواپیماهای خود اقدام نمایند اتصالات فرهنگی می‌باشد خطوط هوایی آلاسکا در سال 2018 طرح اعجوبه ها را بر روی هواپیمای خود طراحی کرد. طرفداران این برنامه زیبا در واقع میتوانند خانواده اعجوبه ها را بر روی بدنه هواپیمای معروف اسکیمو مشاهده کنند و این خود یکی از خاص ترین لیوری ها می باشد.

خطوط هوایی نیوزلند خط _ ارباب حلقه ها

در واقع فیلم ارباب حلقه ها در کشور نیوزلند فیلمبرداری شد و پس از آن گردشگران زیادی تلاش کردند تا از مکان های فیلمبرداری شده دیدن کنند. دلیل شرکت هواپیمایی ملی این کشور نیز تصمیم گرفت که با این سرگرمی همراه شود. و این مجموعه تحت برند lort خطوط هواپیمایی نیوزلند را با یکی از خاص ترین لیوری ها طراحی کرده و همچنین یک ویدئو با بازی بازیگران فیلم ارباب حلقه ها در طول پرواز پخش می کند.

خطوط هوایی شرقی چین داستان اسباب بازی

در واقع در داخل و خارج این خطوط هوایی طرح هایی از کاراکتر های داستان اسباب بازی ها با همکاری شرکتpixerمورد استفاده قرار گرفته است. ایت هواپیما تنها به سمت شهر شانگهای پرواز می کند جایی که می توانید داستان اسباب بازی ها را در دیزنی لند شانگهای مشاهده نمایید. در واقع نکته جالب توجه دیگر این میباشد که در هواپیما هیچ چیز از قلم نیفتاده است و منوها هدفون ها صندلی ها و حتی کارد و چنگال های مورد استفاده در هواپیما بسیار به شخصیت های کارتون شباهت دارند. و دیزاین داخل هواپیما به گونه ای طراحی شده است که مسافران را به دنیای درون کارتون داستان اسباب بازی می برد.

کی ال ام _دلفت

دلفت در واقع همان خانه سفال های معروف آبی و سفید در کشور هلند می‌باشد. که هواپیمای ملیهلند یا همان کی ال ام برخی از هواپیماهای خود را در همان الگوی کلاسیک به عنوان الگویی برای طرح‌های دلفت مورد استفاده قرار داده یکی از خاص ترین لیوری ها را به وجود بیاورد.

 

هواپیمایی نوک _پرندگان

این خطوط هواپیمایی که یکی از ارزان قیمت ترین خطوط هواپیمایی تایلند به شمار می آید تصمیم گرفت که برای جذب بیشتر مسافران و سرگرمی بیشتر آنان هواپیماهای خود را به شکل پرنده رنگ‌آمیزی نمایند. این عملکرد خود باعث شد که تناسب جالبی بین تعریف قدیمی پرنده برای هواپیما نیز باشد و هواپیما را به یکی از خاص ترین لیوری ها تبدیل کرد.

کلولا_ پرواز 101

این خطوط هوایی که یکی از ایرلاین های ارزان قیمت آفریقای جنوبی به شمار می رود چندین سال پیش طراحی پرواز 101 را برای هواپیماهای خود انتخاب کرد.این رنگ آمیزی که یکی از خاص ترین لیوری ها در نوبه خود بود بخش های مختلف هواپیما را با علائمی نشان می داد. در بیرون کابین خلبان یک فلش به پنیر بزرگ کاپیتان من اشاره دارد. محل ضبط اطلاعات پرواز یا همان جعبه سیاه نیز با یک فلش بزرگ برجسته شده است. این یکی از بهترین روش ها برای درک آن چیزی بود که در زیر پ.سته هواپیما قرار گرفته است که باعث می شود هنوز هم تمایل به دیدن این لیوری متفاوت وجود داشته باشد.

 

برای رزرو بلیط هواپیما از سایت چارتر118 اینجا کلیک کنید


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.